STX Coin ve Bu 5 Altcoin’den Yatırım Dahil Sıcak Haberler Var!

Ceffu, kısa süre önce Binance’e 11,13 milyon dolar değerinde 3.851 ETH yükledi. Justin Sun’la ilişkili iki adres Binance’ten USDT çekmeye başladı. Stacks (STX Coin), “Nakamoto” yükseltmesini, tekrar ertelendiğini duyurdu. Ve daha fazlası…

ETH, STX Coin ve 4 altcoin’den haberler var!

Ceffu, Binance’e 3.851 ETH yükledi

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa sert satışlarla yüzleşiyor. Bu ortamda balinalar tokenleri borsalara kaydırıyor. On-chain gözlemci ‘ai_9684xtpa’nin bildirdiğine göre, Binance kurumsal saklama kuruluşu Ceffu, kısa süre önce Binance’e 11,13 milyon dolar değerinde 3.851 ETH yükledi. Son 8 saat içinde Ceffu, 3.851 ETH, 41,75 milyon dolarlık stablecoin transfer etti. Ayrıca, diğer tokenlar dahil olmak üzere 55,68 milyon dolar değerindeki token varlıklarını Binance’e aktardı.

Justin Sun Binance’ten USDT çekmeye başladı

On-chain gözlemci ‘ai_9684xtpa’nin bildirdiğine göre, son 5 saat içinde Ethereum balinası Justin Sun’la ilişkili iki adres Binance’ten USDT çekmeye başladı. Bu bağlamda adresler, toplam 67,65 milyon USDT transfer etti. Balina, bunun 30,37 milyonunu JustLend’e geri yatırdı. Verilere göre, CEX’ten balinanın hala 27,35 milyon USDT’si var. Gözlemci, bu gelişmeyi Sun’ın ETH alımlarına son verdiği şeklinde yorumladı.

Stacks (STX Coin) “Nakamoto” yükseltmesi yine ertelendi

Bitcoin L2 ağı Stacks (STX Coin), “Nakamoto” yükseltmesini, tekrar ertelendiğini duyurdu. Stacks (STX Coin), sekiz haftalık daha geliştirme süresine ihtiyaç olduğunu belirtti. Stacks Open Internet Foundation başkanı Mitchell Cuevas, çekirdek geliştiricilerin daha gelişmiş imzalayıcı esnekliği / kurtarma yeteneklerine ihtiyaç duyulduğunu belirlediklerini ve ikinci hard fork aktivasyon yeteneklerini getirmeden önce sekiz haftalık ek bir geliştirme ve test sürecinin beklendiğini yazdı. Bu arada, plana göre yeni ‘imzalayan esnekliği’ işlevinin kodunun 15 Temmuz’da bitecek. Ayrıca Stacks (STX Coin), aktivasyou 28 Ağustos’ta başlatmayı planlıyor.

Binance Labs, Movement Labs’a yatırım yaptığını duyurdu

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance’in yatırım kolu Binance Labs, bir yatırım haberi daha verdi. Buna göre Binance Labs, Movement Labs isimli kripto para projesine yatırım yaptığını açıkladı. Bu bağlamda Binance Labs, X hesabından şu paylaşımı yaptı:

Movement Labs’a yatırım yaptık. Movement Labs, akıllı sözleşme güvenliğini ve paralelleştirmeyi zero-knowledge rollups yoluyla entegre eden ilk entegre Blockhain ağıdır.

Qubic, node operatörlerine yükseltme duyurusu yaptı

Resmi duyuruya göre, PoW AI platformu Qubic, v1.201.0 sürümünü başlatacağını açıladı. Ayrıca, node operatörlerinin yeni sürüme manuel olarak yükseltmeleri gerektiğini belirtti. Yeni sürümün çekirdek kodu Qx işlemlerini doğrudan destekliyor. Böylece, YSA üretimini geliştiriyor ve puanlamayı hızlandırıyor.

Acala yeni teknoloji yol haritasını yayınladı ve bir yükseltme başlatıyor

Polkadot ekosistemi DeFi protokolü Acala yeni bir teknoloji yol haritası yayınladı. Proje ayrıca, Sinai Upgrade yükseltmesini başlatmayı planlıyor. Bu yükseltme temel olarak şunları içeriyor: multi-chain entegrasyonu ve gelişmiş DeFi erişilebilirliği, açık yönetişim yoluyla topluluğu güçlendirmek, genişleyen multi-chain ortamında acil güvenlik ihtiyacını karşılamak, net aSEED itfa standartları oluşturmak ve kalan aSEED sahipleri için adil ve şeffaf bir çerçeve vaat etmek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir