Paris Hilton bebeğinin yüzünü göstermiyor! Sebebi ortaya çıktı

Şubat 2021’de Carter Reum ile dünyaevine giren Paris Hilton, 2023’ün başlarında taşıyıcı anne yoluyla dünyaya gelen oğlunu kucağına almıştı.

Minik Phoneix henüz bir yaşını doldurmadan ünlü isimden ikinci bebek müjdesi gelmişti. Bu sefer bir kız çocuğu olan Hilton, bebeğinin adını ‘London’ koymuştu.

“ANNE OLMAK HER ZAMAN HAYALİMDİ”

Ünlü isim, 2023’ün başlarında ise sürpriz bir paylaşım yaparak eşi Carter Reum ile birlikte ilk çocuklarının taşıyıcı anne yoluyla dünyaya geldiğini açıklamıştı. People’a konuşan sosyetik güzel, şu ifadeleri kullanmıştı:

Anne olmak her zaman hayalimdi ve Carter ile birbirimizi bulduğumuz için çok mutluyum. Birlikte bir aile olacağımız için çok heyecanlıyız ve kalplerimiz bebeğimiz için sevgiyle dolup taşıyor.

ADINI YILLAR ÖNCE KOYMUŞ

Her fırsatta doğum yapmaktan korktuğunu söyleyen Paris Hilton, daha önce verdiği bir röportajda kızının ismini 10 yıl önce belirlediğini açıklamıştı. Hilton, “Bir gün oğluma yeni bir kız kardeş yapmak istiyorum. London (Londra) benim en sevdiğim yerlerden biri ve kızıma da bu ismi koymak istiyorum” diye konuşmuştu.

“HAZIR DEĞİLİZ”

Carter Reum, Paris Hilton’un kızları London’u hiç paylaşmamalarıyla ilgili, 31 Mart’ta verdiği bir röportajda, ‘Henüz dünyayla paylaşmaya hazır değiliz…’ dedi. Kızları London’ın ‘çok tatlı’ olduğunu ve ‘tıpkı annesine benzediğini’ de belirtmeyi ihmal etmedi. Hilton’dan konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir